Nowości


Sukcesy 2015/2016

Sukcesy 2015/2016

Podsumowanie osiągnięć uczniów w roku szkolnym 2015/2016

 

Nazwa Konkursu

Uczestnicy

Miejsce

Opiekun

 

Konkursy ogólnopolskie

 

Konkurs literacki „ O liść dębu”

Sebastian Galicki

wyróżnienie

mgr Alicja Trocka

Konkurs plastyczny „ W trosce o nasze bezpieczeństwo”

Antoni Giczewski

Gabriel Daraszkiewicz

Agnieszka Kotarska

Udział

Udział

Praca przeszła do etapu wojewódzkiego

mgr Marzenna Siedlecka

mgr Teresa Kozłowska

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny

"Kangur"

Agnieszka Kotarska

Dawid Kuprewicz

Sebastian Galicki

Natalia Harasim

Kamila Kulbacka

Wiktoria Wierzbińska

Jakub Zawieja

Michał Wałejko

Ewelina Ostrokołowicz

wyróżnienie

 

 

 

udział

 

 

 

mgr Teresa Kozłowska

Bezpieczeństwo na wsi – niebezpieczne atrakcje w wakacje

Kacper Kotarski

Agnieszka Kotarska

Ewelina Ostrokołowicz

Agnieszka Ostrokołowicz

 

udział

 

mgr Alina Kotarska

Konkursy Wojewódzkie

 

Wojewódzki Konkurs matematyczny

Ewelina Ostrokołowicz

Patrycja Grochowska

Jakub Zawieja

 

udział

 

mgr Teresa Kozłowska

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Aleksandra Ciruszys

finalista

mgr Alicja Trocka

Wojewódzki konkurs przyrodniczy

Kacper Więcko

Jakub Zawieja

Michał Koncewicz

 

udział

 

mgr Halina Masztalerz

Konkursy Powiatowe

 

Powiatowy konkurs ortograficzny „Walka z bykami”

 

Aleksandra Ciruszys

 

III miejsce

 

mgr Alicja Trocka

Powiatowy konkurs recytatorski „Ta ziemia od innych droższa”

Agnieszka Kotarska

Marcin Kotarski

Wyróżnienie

III miejsce

 

mgr Alicja Trocka

Konkurs plastyczny „po lądach i oceanach”

Antoni Giczewski

Wioletta Zysko

Aleksandra Kotarska

 

Udział

 

wyróżnienie

 

mgr Marzenna Siedlecka

mgr Aneta Zarzecka

 

 

Konkursy Międzyszkolne

 

Międzyszkolny Konkurs  Poetycki „Strofka”

Aleksandra Ciruszys

III miejsce

mgr Alicja Trocka

Konkursy Gminne

 

Gminny konkurs recytatorski poezji Karola Wojtyły i o Janie Pawle II – Człowiek Boga i rodziny

 

Marcin Kotarski

Dawid Kuprewicz

 

I miejsce

II miejsce

 

 

mgr Alicja Trocka

Gminny Konkurs Ortograficzny „Mistrz Ortografii"

Aleksandra Ciruszys

Jakub Zawieja

Agnieszka Kotarska

II miejsce

III miejsce

II miejsce

 

mgr Alicja Trocka

 

 

Gminny przegląd przedstawień teatralnych

Uczniowie kl. IV

Michał Wałejko kl. V

Marcin Kotarski kl. VI

 

III miejsce

 

mgr Alicja Trocka

Gminny turniej znajomości baśni i legend „Baśniożercy”

Agnieszka Kotarska

Dawid Kuprewicz

 

III miejsce

mgr Alicja Trocka

mgr Halina Masztalerz

Gminny konkurs grafiki komputerowej „czas śladów nie zatarł”

 

Filip Wierzbiński

Aleksandra Kotarska

 

III miejsce

udział

 

mgr Aneta Zarzecka

Gminny konkurs plastyczny „ Świat fauny – portret ulubionego zwierzaka”

Milena Kotarska

Maciej Kulbacki

Szymon Kulbacki

II miejsce

Wyróżnienie

udział

mgr Aneta Zarzecka

mgr Marzenna Siedlecka

 

Przegląd piosenki i pieśni patryjotycznej

Zespół wokalny

Solista – Agnieszka Ostrokołowicz

III miejsce

III miejsce

mgr Alina Kotarska

Konkurs plastyczny wielkanocny „Święto wiosny”

Antoni Giczewski

Patrycja Grochowska

Natalia Prostko

Agnieszka Kotarska

Kacper Kotarski

Wyróżnienie

 

udział

mgr Marzenna Siedlecka

mgr Alina Kotarska

Konkurs recytatorsko – literacki „Wierszyki łamiące języki”

Michał Cieśluk

Natalia Kaczyńska

I miejsce

II miejsce

mgr Helena A. Szczytko

mgr Marzenna Siedlecka

 

Konkurs grafiki komputerowej

Jakub Zawieja

Dawid Kuprewicz

udział

mgr Halina Masztalerz

V  festiwal piosenki przedszkolnej

Klaudia Pawłowska

Kacper Masłowski

 

I miejsce

 

mgr Elżbieta Złotkowska

Turniej tenisa stołowego o Puchar Wójta Gminy Augustów

Dawid Koncewicz

Marcin Kotarski

Agnieszka Ostrokołowicz

Marta Kotarska

Karol Pawłowski

Kamila Kulbacka

Agnieszka Kotarska

Jakub Zawieja

 

 

 

VI miejsce

 

 

 

mgr Anna Makar

Przegląd kolęd i Pastorałek

Agnieszka Ostrokołowicz

Zespół wokalny

III miejsce

II miejsce

mgr Alina Kotarska

Gminny konkurs Plastyki Obrzędowej „ Herody 2015”

Natalia Prostko

Michał Wałejko

Agnieszka Kotarska

Kacper Kotarski

I miejsce

II miejsce

Wyróżnienie

wyróżnienie

 

mgr Alina Kotarska

Konkurs plastyczny mjr Henryk Dobrzański – bohater narodowy

Patrycja Grochowska

Agnieszka Kotarska

Dawid Kuprewicz

 

 

 

mgr Alina Kotarska

 

 

Gminny Turniej znajomości baśni i legend "Baśniożercy" SP Rutki 2016

 

Copyright (c)2011 Szkoła Podstawowa im. Stefana kardynała Wyszyńskiego w Jabłońskich